Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

EBF DEVELOPMENT ELŻBIETA I LESZEK JARZĄBEK sp.j.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży projektów mieszkaniowych

  • Prezentacja Klientom oferty mieszkaniowej

  • Negocjacje z Klientami dotyczące umów deweloperskich i przedwstępnych sprzedaży

  • Koordynacja procesu sprzedażowego

  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych przy procesie sprzedażowym

  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących odbiorów lokali

  • Pełna obsługa związana z internetowymi działaniami marketingowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań w firmie developerskiej

  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości mieszkaniowych na rynku pierwotnym

  • Znajomość ustawy deweloperskiej

  • Znajomość programów pakietu MS Office

  • Zdolność budowania dobrych relacji z klientami

  • Samodzielność, wszechstronność i komunikatywność

  • Umiejętność pracy z zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość technik sprzedaży i profesjonalna obsługa zapytań ofertowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wyższe wykształcenie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dobrze zorganizowanym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

Firma EBF Development to wiodący deweloper w Zielonej Górze i w Poznaniu. Budujemy od 30 lat, niezmiennie podnosząc poprzeczkę i stawiając sobie szereg celi, aby oferowane przez nas inwestycje spełniały najtrudniejsze oczekiwania. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości zapraszamy na naszą stronę internetową www.ebfdevelopment.pl

Przewiń do profilu firmy