Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

EBF DEVELOPMENT ELŻBIETA I LESZEK JARZĄBEK sp.j.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma  EBF Development  to wiodący deweloper w Zielonej Górze i w Poznaniu. Budujemy od 30 lat, niezmiennie podnosząc poprzeczkę i stawiając sobie szereg celi, aby oferowane przez nas inwestycje spełniały najtrudniejsze oczekiwania. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds Sprzedaży Nieruchomości.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży projektów mieszkaniowych,
  • Prezentacja  Klientom oferty mieszkaniowej
  • Negocjacje z Klientami dotyczące umów deweloperskich i  przedwstępnych sprzedaży
  • Koordynacja procesu sprzedażowego
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych przy procesie sprzedażowym
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących odbiorów lokali.
  • Pełna obsługa związana z internetowymi działaniami marketingowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań w firmie developerskiej
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości mieszkaniowych na rynku pierwotnym,
  • Znajomość ustawy deweloperskiej
  • Znajomość programów pakietu MS Office,
  • Zdolność budowania dobrych relacji z klientami,
  • Samodzielność, wszechstronność i komunikatywność
  • Umiejętność pracy z zespole
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość technik sprzedaży i profesjonalna obsługa zapytań ofertowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wyższe wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dobrze zorganizowanym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

Ogłoszenie archiwalne