Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

UNIQAO firmie

  • Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów firmy zgodnie ze standardami
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Profesjonalny dobór rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta
  • Pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami biznesowymi i indywidualnymi
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i zaplanowanych aktywności

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klientów, mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do celu
  • Znajomość technik negocjacji handlowych oraz sprzedaży (mile widziana)

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń wspierający zachowanie dochodów na stałym poziomie oraz premie i bonusy za realizację wyników
  • Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
  • Możliwość prowadzenia procesu sprzedaży również w trybie zdalnym
  • Indywidualne wsparcie menedżera na każdym etapie współpracy
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz praktyczną naukę zawodu
  • Szeroka gama nowoczesnych i konkurencyjnych produktów ubezpieczeniowych: życiowych, grupowych i majątkowych
  • Nowoczesne narzędzia elektroniczne wspierające planowanie pracy i aktywności sprzedażowe

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Specjalista ds. Sprzedaży, Nowy Tomyśl