Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży nowych samochodów

Grupa Makurat

  • Zawodników 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zawodników 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta

  • Sprzedaż nowych samochodów

  • Telefoniczna sprzedaż usług leasingu i najmu pojazdu wraz z autem zgodnym z potrzebami klienta

  • Pomoc w doborze odpowiedniego samochodu

  • Przygotowanie kompleksowej oferty finansowania zakupu lub najmu pojazdu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana telefoniczna) – min. 1 rok

  • Podstawowe doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Umiejętność obsługi pakietu office:excel, word, power point.

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikacji

  • Doświadczenie w branży finansowej, ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej lub telekomunikacyjnej poparte sukcesami

  • Min. średnie wykształcenie

  • Motywacja do realizacji wyznaczanych celów

To oferujemy

  • Dostęp do klientów realnie zainteresowanych naszą ofertą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport )

  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu rynku motoryzacyjnego oraz metod finansowania zakupu i użytkowania pojazdów oraz rozwinięcia umiejętności sprzedażowych

  • Pracę w świetnie zlokalizowanym biurze, w centrum Gdańska

  • Podstawowe narzędzia pracy - komputer, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

GRUPA MAKURAT od ponad 23 lat prężnie działa w sektorze motoryzacyjnym. Przez wiele lat dążyła do najwyższych standardów i bezkonkurencyjnej jakości usług, dzisiaj możemy pochwalić się najnowocześniejszą blacharnią oraz lakiernią, największą liczbą likwidacji szkód w naszym rejonie. Pokaźną flotą samochodów zastępczych różnych marek w tym klasy Premium. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, Grupa Makurat oferuje wszystkie usługi w jednym miejscu, w trosce o wygodę oraz czas naszych Klientów.

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy to najlepsi specjaliści, doskonali fachowcy, a także najwyższe standardy.

Dołącz do naszego zespołu. Czekamy właśnie na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy