Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Nowych Urządzeń Dźwigowych

Otis Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i przygotowywanie ofert dla klientów,

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • Koordynacja i uzgodnienia techniczne w zakresie prowadzonych projektów,

  • Udział w analizie wyników bieżących sprzedaży,

  • Monitorowanie sytuacji na rynku w podległym regionie,

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy.

Podział czasu pracy
60%

Praca z klientami w terenie

40%

Prace biurowe: oferty, analizy, raporty

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w terenie min. 2 lata,

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym/ technicznym,

  • Doskonała organizacja pracy pod presją czasu i nastawienie na wynik biznesowy,

  • Minimum podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Zdolność do budowania długotrwałych relacji z klientami,

  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne popartych sukcesami,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży inwestycyjnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy w stabilnej międzynarodowej firmie,

  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie za wyniki sprzedażowe,

  • Możliwość dołączenia do zespołów wspierających kulturę i integrację w firmie,

  • Realny wpływ na swoje środowisko pracy,

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów i wsparcie przełożonych,

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz konkretny rozwój zawodowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja kandydatów i wywiad telefoniczny HR

2

Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem Regionalnym i HR

3

Spotkanie rekrutacyjne z Dyrektorem Działu Sprzedaży