Specjalista ds. sprzedaży obiektów rolniczych (branża budowlana)

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie budowania hal, obiektów inwentarskich i zbiorników żelbetowych;

  • sporządzanie ofert i kalkulacji kosztów z inwestycji budowlanej;

  • uzupełnianie bazy klientów;

  • prowadzenie działań marketingowych na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętności interpersonalne, organizacyjne i analityczne;

  • nastawienie na osiąganie dobrych wyników w pracy, posiadanie samodyscypliny.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży budowlano-rolniczej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • narzędzia pracy - służbowy telefon, laptop, samochód osobowy.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • służbowy samochód do użytku prywatnego

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • program rekomendacji pracowników

    • pikniki rodzinne

    WOLF SYSTEM Sp. z o. o.

    Firma Wolf System Sp. z o.o. została założona 26 lipca 1990 r. Początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, jednak wkrótce rozpoczęto budowę zakładu w Siemianowicach Śląskich, gdzie w 1992 r. firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną.

    Dzisiaj firma Wolf System zatrudnia ponad 190 pracowników, których doświadczenie, kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawiają, że Wolf System to zaufany partner w budowie budynków przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych, obór, chlewni, kurników, budynków rekreacyjno-sportowych, budynków mieszkaniowych w systemie prefabrykowanym oraz monolitycznych zbiorników żelbetowych.

    Przewiń do profilu firmy