Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży - obsługi klienta - części zamienne do maszyn rolniczych

AiA Doradztwo i Edukacja Psychologiczna Sp. z o.o.O firmie

  • Sady (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jeden z wiodących dystrybutorów części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, posiadający w ciągłej sprzedaży największy w kraju wybór ponad 250 000 pozycji, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • fachowe doradztwo i pomoc Klientom w dokonywaniu zakupów – oferowanie klientom części zamiennych na podstawie katalogów profesjonalna (telefoniczna i elektroniczna) obsługa Klienta, wsparcie w doborze odpowiednich części zamiennych
  • weryfikacja zamówień Klientów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Uwaga - to nie jest telemarketing, lecz doradztwo techniczne i obsługa obecnych Klientów firmy, którzy dokonują dalszych zakupów.

Wymagania:

  • Ogólna znajomość branży rolniczej pod kątem budowy maszyn i części zamiennych do nich - szukamy osób z wykształceniem rolniczym/technicznym pokrewnym lub pochodzących z gospodarstw rolnych
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – w obsłudze klienta
  • Znajomość MS Office (Word, Excel)
  • Znajomość języka niemieckiego/ angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność, umiejętność utrzymywania relacji z Klientem
  • Dobra organizacja czasu pracy

Uwaga – prosimy o aplikowanie również osoby, które mają wiedzę na temat maszyn i urządzeń rolniczych (zdobytą np. na własnym gospodarstwie/w pracy na warsztacie/ podczas szkoły) ale nie posiadają doświadczenia w doradztwie.

Oferujemy:

  • Uczciwe wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowotne, możliwość uczestniczenia w
  • programie Multisport
  • Wyjazdy szkoleniowe do centrali w Niemczech (największego magazynu części
  • zamiennych w Europie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej grupie

Rekrutację prowadzi AiA Doradztwo i Edukacja Psychologiczna, numer w rejestrze agencji zatrudnienia 7682

Ogłoszenie archiwalne