Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - Obsługi Klienta - rynek niemiecki

MEXTRA Sp. z o.o.

4 5007 000 brutto / mies.
  • Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta / sprzedaż produktów firmy na podstawie otrzymanych zapytań - Klienci sami zgłaszają się z potrzebą zakupu

  • tworzenie ofert handlowych na podstawie gotowych narzędzi handlowych

  • mailowy lub telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym

  • praca stacjonarna: pn - pt, 8:30:16:30

Nasze wymagania

  • min. komunikatywna znajomości języka niemieckiego

  • doświadczenie w pracy z klientem (obsługa klienta, sprzedaż)

  • dobra organizacja pracy

  • chęci rozwijania swoich kompetencji

To oferujemy

  • pracę w zgranym i kompetentnym zespole

  • umowę o pracę

  • możliwość długofalowego rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od efektów pracy

  • pracę w rozwiniętej firmie z europejskim rynkiem sprzedaży posiadającej sklepy internetowe w kilkunastu krajach Europy

  • miłą atmosferę i ciekawą pracę

  • narzędzia potrzebne do realizacji zadań

  • pakiet prywatnej opieki medyczne