Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista ds. Sprzedaży / Obsługi Klienta

Astat Sp.z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z klientami biznesowymi z różnych branż.

  • Sporządzanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klienta.

  • Dbanie o najwyższy poziom obsługi i utrzymywanie dobrych długofalowych relacji z klientami.

  • Czynna sprzedaż produktów we współpracy z zespołem.

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy w codziennej pracy, ale także poprzez wspieranie wydarzeń firmowych takich jak targi branżowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w klientem.

  • Otwartość na poszerzanie swoich kompetencji w zakresie obsługi klienta i sprzedaży produktu.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych.

  • Zaangażowanie we wspólny sukces działu oraz pozytywne nastawienie.

  • Dobra organizacja swojej pracy.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość obsługi MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie istniejącej a rynku od 30 lat.

  • Pomocny i zgrany zespół.

  • Wsparcie w trakcie wdrożenia.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca na ciekawym portfolio produktów.

  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.

  • Rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma ASTAT jest na rynku już ponad 30 lat. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu oferowanych produktów, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, a profesjonalne wsparcie techniczne jest jedną z największych zalet naszej firmy.

Oferujemy rozwiązania z takich dziedzin, jak:

- komponenty automatyki,

- szafy, obudowy i akcesoria,

- osprzęt kablowy,

- miernictwo,

- energetyka,

- jakość energii elektrycznej i zarządzanie energetyczne,

- kompatybilność energetyczna,

- nowoczesny budynek,

- taśmy i kleje przemysłowe.

Link do strony: https://astat.pl

Przewiń do profilu firmy