Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży (Oddział Łódź)

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

    Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Bielsku-Białej, Łańcucie i Kaliningradzie.

    Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

    Aktualnie, poszukujemy do jednej z naszych spółek, kandydatów na stanowisko

    Lokalizacja: Łódź

    OBOWIĄZKI

    • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów;
    • budowanie relacji poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z klientami;
    • bieżące wsparcie i obsługa zleceń Przedstawicieli Handlowych dot. zakupionych towarów przez klientów;
    • zarządzanie wpłatami i wypłatami gotówkowymi z kasy, sporządzanie raportów kasowych;
    • skanowanie i opisywanie dokumentów w systemie EDM;
    • koordynowanie przepływu dokumentów księgowych;
    • kontrola dokumentów rejestrowych i upoważnień;
    • przyjmowanie spedycji z Centrali – koordynacja towaru bezpośrednio do Klienta.

    WYMAGANIA

    • wykształcenie min. średnie – mile widziani studenci kierunków technicznych i handlowych;
    • doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane;
    • dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu;
    • dobra znajomość MS Office;
    • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole;
    • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność;
    • dobra organizacja pracy, otwartość na nowe wyzwania;
    • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
    • przeszkolenie w obszarze sprzedaży;
    • zdobycie doświadczenia w sprzedaży na rynku produktów technicznych;
    • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole;
    • możliwość pracy w jednej z najlepiej rozwijających się firm na świecie;
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
    • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”