Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Ds. Sprzedaży Ofert

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-08-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRIVATE CARE jest międzynarodową firmą świadczącą usługi profesjonalnej opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszych oddziałów poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń
    Oferta pracy nr 1/08/2018/P

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • umiejętności interpersonalne umożliwiające nawiązywanie kontaktów telefonicznych
    • dopasowywanie odpowiedniej oferty pracy do profilu opiekunki/opiekuna
    • utrzymanie stałego kontaktu telefonicznego z opiekunkami/opiekunami
    • aktualizacja i rozbudowa własnej bazy opiekunek/opiekunów
    • obsługa systemu CRM
    • raportowanie wykonanej pracy przełożonemu poprzez bieżące uzupełnianie raportów, czasem w rozmowie bezpośredniej

    WYMAGANIA:

    • umiejętności i predyspozycje sprzedażowe
    • umiejętność pracy zespołowej, również samodzielnej
    • dobra organizacja pracy własnej, również pod presją czasu
    • dobra znajomość pakietu MS Office

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny, z możliwością stałego zatrudnienia po tym czasie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
    • możliwość doskonalenia języka niemieckiego
    • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
    • pracę w zgranym, dynamicznym i młodym zespole
    • możliwość rozwoju osobistego
    • miłą i przyjazną atmosferę
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • premia uzależniona od wyników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.