Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Makamaka s.c.O firmie

8 00010 000 brutto / mies.
  • Modrzewiowa 76, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Makamaka s.c.

Modrzewiowa 76

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami Firmy

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Kreowanie i dbanie o wizerunek firmy

  • Raportowanie wyników wykonanej pracy

  • Praca od Poniedziałku do Piątku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży (KAM, AM) min 2 lata

  • Doświadczenie w sprzedaży FMCG

  • Orientacja na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów

  • Doskonała organizacja pracy

  • Inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym

  • Umowę o pracę

  • Narzędzia pracy umożliwiające komfort wykonywanej pracy

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz wysoką prowizję uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pełne szkolenie produktowe, sprawne wdrożenie w codzienne obowiązki

  • Dog-friendly office; sporą dawkę witamin - owoce i warzywa

  • Bardzo Dobrą Kawę!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • konkursy sprzedażowe

Firma MAKAMAKA jest nowoczesną polską firmą działającą na rynku europejskim od 2012 roku w sektorze Home & Garden Podstawą naszej działalności jest współpraca z największymi producentami na świecie oraz pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.