Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

"NOVDOM" sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Novdom sp. z o.o. to firma deweloperska realizująca inwestycje w północnej części województwa mazowieckiego i warmińsko mazurskiego. W swojej ofercie posiada mieszkania w nowoczesnych osiedlach wielorodzinnych. Naszą firmę tworzą zarówno doświadczeni specjaliści, jak również osoby rozpoczynające swoja karierę zawodową. Chcesz realizować się z nami, dołącz do nas!

Twoimi zadaniami będą:

  • analiza rynku i ofert konkurencji – prowadzenie pierwotnych i wtórnych badań rynku
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • prezentacja oferty klientom
  • promowanie działań usprawniających sprzedaż
  • udział w targach, wystawach
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami
  • wprowadzanie danych klientów, zakładanie kartotek pozyskanych klientów – baza danych
  • komplementowanie i przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży
  • przygotowanie raportów sprzedażowych – analiza wyników sprzedaży
  • aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • motywacja oraz chęć zdobycia nowych doświadczeń
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • zorientowania na wyniki i ciągłej optymalizacji prowadzonych działań
  • kreatywności i nieszablonowych, odważnych pomysłów
  • zaangażowania i inicjatywy
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane będą:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • znajomość branży nieruchomości

Oferujemy:

  • umowę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia
  • laptop, telefon

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy