Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży online – Marketplace

AUREUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 1005 000 brutto / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie od podstaw oferty sprzedaży produktów na Market Place

  • Kompleksowe zarządzanie sprzedażą on-line

  • Wprowadzanie nowych produktów

  • Tworzenie i udoskonalanie ofert produktowych i opisów produktów

  • Bieżąca obsługa zapytań od klientów

  • Monitorowanie poprawności procesów e-commerce

  • Analiza wyników sprzedaży na platformach

  • Kreowanie mechanizmów optymalizacji sprzedaży

  • Otwieranie nowych rynków

  • Wsparcie techniczne w obszarach Market Place

Nasze wymagania

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość platform Market Place od strony sprzedającego - warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną - warunek konieczny

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i sumienność

  • Zdolności analityczne i marketingowe

To oferujemy

  • Praca stacjonarna na umowę o pracę w Węgierskiej Górce (34-350)

  • Swoboda działania

  • Profesjonalne szkolenia

  • Niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy

  • Bardzo dobra atmosfera pracy w profesjonalnym zespole

AUREUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AUREUS Polska Sp. z o. o. właściciel marek i dystrybutor produktów z branży non-food FMCG poszukuje kandydatów do prowadzenia sprzedaży na platformach Market Place.

Przewiń do profilu firmy