Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży online

AUREUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 7004 200 brutto / mies.

Kościuszki 10b

Węgierska Górka (pow. żywiecki)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprzedaży na platformie Allegro.

  • Praca na Baselinker oraz programie klasy ERP Stream Soft Prestiż.

  • Obsługa klientów i budowanie dobrych relacji.

  • Dbanie o wizerunek super sprzedawcy.

  • Kontakty B2B (CopyWirtter, SEO/SEM, online marketing).

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość paneli Allegro i Baselinker.

  • Uczciwość, rzetelność, kreatywność.

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • Płynna znajomość języka angielskiego oraz szeroka wiedza dotycząca narzędzi sprzedaży online.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • System premiowy.

AUREUS Polska Sp. z o.o. dystrybutor produktów chemii gospodarczej oraz kosmetyków poszukuje:

Miejsce pracy: Węgierska Górka (pow. żywiecki)

Przewiń do profilu firmy