Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów - Nowe Media

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dicoria Group, od ponad 18 lat zajmuje się wsparciem przedsiębiorstw w zakresie kreowania świadomej polityki personalnej. Działamy w obszarze szeroko rozumianego consultingu personalnego zajmując się szkoleniami, prowadzaniem ośrodków oceny (AC/DC), rekrutacjami oraz wdrażaniem nowozatrudnionych.

    Poszukujemy Kandydata do multibrandowego autoryzowanego punktu dealerskiego na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Główne zadania i obowiązki:

    • sprzedaż samochodów z wykorzystaniem kanałów online,
    • przejęcie ruchu przychodzącego oraz prowadzenie rozmów handlowych w systemach online (zapytania ofertowe, ruch na portalach społecznościowych, otomoto),
    • kreowanie polityki i wizerunku firmy w nowych mediach,
    • analiza trendów rynkowych,
    • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o obowiązujące instrukcje handlowe,
    • prowadzenie negocjacji handlowych oraz dalsza komunikacja z klientem,
    • realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • bieżąca praca w CRM,
    • przygotowywanie raportów i zestawień sprzedażowych,
    • bieżąca współpraca z koordynatorem nowych mediów oraz innymi działami organizacji.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży samochodów (sprzedaż detaliczna),
    • doświadczenie w internetowej i telefonicznej obsłudze klienta,
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,
    • wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów,
    • umiejętności prowadzenia bieżącej korespondencji biznesowej, rozmów biznesowych i negocjacji handlowych,
    • sprawna obsługa pakietu MS Office, platform sprzedażowych,

    Oferujemy:

    • profesjonalny program wdrożeniowy,
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym i dynamicznym zespole oraz inspirującej atmosferze,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.

    Zapraszamy osoby w każdym wieku!

    Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Dicoria Group z siedzibą w Warszawie, ul. Branickiego 10 lok. 40, 02-972 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych Dicoria Group. Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzone są wybrane procesy rekrutacyjne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dicoria Group z siedzibą w Warszawie, ul. Branickiego 10 lok. 40, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.