Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży - opakowań premium

MELLOW Sp. z o.o.O firmie

6 500–15 000
brutto / mies.

MELLOW Sp. z o.o.

Stanisława Działowskiego 15

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy.
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności spółki.
  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów w kraju oraz za granicą.
  • Udział w targach branżowych.
  • Negocjacje handlowe, wizyty handlowe u partnerów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży poligraficznej na podobnym stanowisku, determinacja w osiągnięciu celu.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego na poziomie min. komunikatywnym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe uzależnione od posiadanego doświadczenia + premia za sprzedaż,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez intensywne szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdy na targi branżowe,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Mellow Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poligraficznym. Od 19 lat konsekwentnie zwiększamy swój potencjał inwestując w nowoczesne zaplecze produkcyjne, wsparte najwyższej klasy specjalistami

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: SH/09/2022

Specjalista ds. sprzedaży - opakowań premium, Stanisława Działowskiego 15, Dębniki, Kraków