Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży - opakowań premium

MELLOW Sp. z o.o.

6 50015 000 brutto / mies.

Stanisława Działowskiego 15

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy.

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności spółki.

  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów w kraju oraz za granicą.

  • Udział w targach branżowych.

  • Negocjacje handlowe, wizyty handlowe u partnerów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży poligraficznej na podobnym stanowisku, determinacja w osiągnięciu celu.

  • Komunikatywność i otwartość.

  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego na poziomie min. komunikatywnym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe uzależnione od posiadanego doświadczenia + premia za sprzedaż,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez intensywne szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdy na targi branżowe,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Mellow Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poligraficznym. Od 19 lat konsekwentnie zwiększamy swój potencjał inwestując w nowoczesne zaplecze produkcyjne, wsparte najwyższej klasy specjalistami

Przewiń do profilu firmy