Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży opakowań standardowych

TART PL. SP. Z O.O.O firmie

3 600–12 000
brutto / mies.
  • Stalowa Wola
    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań Klientów
  • utrzymywanie i rozwój sprzedaży u aktualnych Klientów
  • realizacja planów sprzedaży
  • tworzenie pozytywnego wizerunku Firmy w relacjach z Klientami i Partnerami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sektorze B2B
  • praktyczna znajomość Pakietu MS Office
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej stabilnej i renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia produktowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • służbowy telefon
  • służbowy samochód
  • służbowy komputer

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ na dole strony.

TART PL. SP. Z O.O.

TART PL. Sp. z o.o. specjalizuje się w doradztwie w zakresie wyboru najlepszego sposobu pakowania. Asortyment firmy obejmuje również produkty z branży budowlanej, w tym termo refleksyjną folię SUNFLEX, środki antykorozyjne VpCI Cortec oraz materiały biodegradowalne Envira. Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani doświadczeni pracownicy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym.

Głównym celem firmy TART PL. Sp. z o.o. i całego holdingu TART jest spełnianie wymagań naszych klientów dotyczących jakości i niezawodności dostaw oraz profesjonalnych usług doradczych w zakresie maszyn pakujących i materiałów opakowaniowych. W związku z tym stale pracujemy nad utrzymaniem wiodącej pozycji w dystrybucji opakowań kompleksowych m.in. transportowych i ochronnych.

Specjalista ds. sprzedaży opakowań standardowych, Stalowa Wola