Specjalista ds. sprzedaży - Opiekun Klienta

  • Gostyń, Leszno, Śrem, Jarocin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-10-12
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-11-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Gostyń

    Firma NETBOX jest jedną z najnowocześniejszych firm poligraficznych w Polsce. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji opakowań kartonowych. Mając ponad 20-letnie doświadczenie na rynku wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów jakość i bezpieczeństwo. Stawiamy na trwałe relacje i pewność współpracy.

    Dlaczego tak ważna jest dla nas rola Opiekuna Klienta?

    Opiekun klienta dba o to, by potrzeby naszego klienta przekładać zawsze na najwyższą jakość produktu i serwisu. Rolą opiekuna jest bycie w stałym kontakcie z klientem, po to, by dokładnie rozumieć jego oczekiwania. Poprzez sprawną reakcję na potrzeby naszych odbiorców dążymy do tego, by zapewnić bezpieczeństwo ich interesów.

    Twoje zadania:

    • zarządzanie portfelem klientów pod kątem sprzedażowym
    • konstruowanie ofert handlowych i zarządzanie procesem negocjacyjnym
    • stacjonarne wsparcie klientów: koordynowanie i obsługa zamówień, bieżące wsparcie klientów, wsparcie procesu reklamacji
    • zarządzanie zleceniami klientów w systemach technologiczno-logistycznych
    • aktywności planistyczne: zarządzanie dostępnością komponentów, zarządzanie stanem magazynowym wyrobu gotowego, planowanie i potwierdzanie wysyłek do klienta
    • współpraca z rożnymi działami firmy

    Widzimy miejsce dla Ciebie w naszym zespole jeśli:

    • mówisz płynnie po niemiecku (warunek konieczny)
    • masz doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, sprzedażą, planowaniem lub w obszarze marketingu
    • lubisz kontakt z ludźmi
    • potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę
    • jesteś samodzielny
    • czujesz się jak ryba w wodzie w dynamicznym środowisku
    • Excel i Powerpoint nie mają przed Tobą tajemnic

    Dołączając do nas zyskasz:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie i jasno zdefiniowany system premiowy
    • możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży
    • finansowanie nauki języka angielskiego dla chętnych na terenie firmy