Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży – opiekun klienta

Brunata ZENNER Sp. z o.o.O firmie

Brunata ZENNER Sp. z o.o.

Bolesława Limanowskiego 179

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż podzielników kosztów, liczników ciepła i wodomierzy
  • budowanie długotrwałych relacji oraz rozwój współpracy z klientami
  • odpowiedzialność za utrzymanie stałych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z branży instalacyjnej (technika sanitarna, grzewcza, wentylacja, klimatyzacja) lub wodociągowej
  • dobra znajomość rynku spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, firm instalacyjnych
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook)

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w pracy
  • umowę o pracę
  • możliwości rozwoju: szkolenia i bezpłatne kursy językowe
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Brunata Zenner jest jedną z wiodących na świecie, międzynarodowych firm działających w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody i innych mediów. Jesteśmy obecni w 17 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 400 pracowników (300 osób w Łodzi i kolejne 100 w różnych lokalizacjach), którzy każdego dnia przyczyniają się do opracowywania rozwiązań optymalizujących zużycie energii w mieszkaniach i budynkach.

Specjalista ds. sprzedaży – opiekun klienta, Bolesława Limanowskiego 179, Bałuty, Łódź