Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży – opiekun klienta

Brunata ZENNER Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż podzielników kosztów, liczników ciepła i wodomierzy
  • budowanie długotrwałych relacji oraz rozwój współpracy z klientami
  • odpowiedzialność za utrzymanie stałych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie i planowanie działań handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu i prowadzeniu rozmów handlowych
  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów z branży instalacyjnej (technika sanitarna, grzewcza, wentylacja, klimatyzacja) lub wodociągowej
  • dobra znajomość rynku spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, firm instalacyjnych, mile widziane doświadczenie we współpracy z ww. podmiotami
  • wykształcenie: minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook)
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w pracy
  • umowę o pracę
  • możliwości rozwoju: szkolenia i bezpłatne kursy językowe
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając poniższy przycisk

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Brunata ZENNER Sp. z o.o.

Brunata ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Firma specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie w technologiach zdalnego odczytu danych.

Specjalista ds. sprzedaży – opiekun klienta, Poznań