Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

AnimexO firmie

Rekrutacja zdalna

Animex

Drobiarska 4

Opole

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

miejsce pracy: Opole

Twoje główne obowiązki:

  • Zadania związane ze sprzedażą i realizacją zamówień w Biurze Obsługi Klienta,
  • Obsługa procesu przyjmowania zamówień i zleceń na pakowanie w systemie SAP oraz pozostałej dokumentacji sprzedażowej,
  • Współpraca z innymi Biurami Obsługi Klienta oraz handlowcami w Grupie Animex,
  • Współpraca z klientami Grupy Animex oraz klientami wewnętrznymi,
  • Wykonywanie analiz i raportów dotyczące sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Doświadczenie w Dziale Sprzedaży / obsłudze klienta oraz znajomość systemu SAP będą mile widziane.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opieka medyczna, karta Multisport, bony świąteczne, bilety do kina),
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Pracę ze znanymi markami, wysoko cenionymi przez konsumentów.
Dołącz do nas!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy