Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

ENEA S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie działań w celu pozyskiwania nowych klientów.

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży energii elektrycznej dla klientów.

  • Przygotowywanie i negocjowanie umów sprzedaży energii elektrycznej.

  • Efektywne zarządzanie relacjami handlowymi z pozyskanymi klientami kluczowymi, w tym w szczególności prowadzenie pełnej ewidencji kontaktów handlowych.

  • Prowadzenie bezpośredniej obsługi klientów (przyjmowanie i ewidencja zgłoszeń, reklamacji i wniosków klientów).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Pożądane doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B, mile widziane w sektorze elektroenergetycznym.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dobra znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

  • Wysokie zaangażowanie i sumienności w realizacji powierzonych zadań.

  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych dla Grupy Enea.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

  • Konkurencyjny pakiet benefitów m. in. dostęp do prywatnej opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie do zajęć sportowych, wypoczynku, biletów do kina, teatru.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ENEA S.A.

Enea S.A. to wiodąca spółka Grupy Enea.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą energii elektrycznej i produktów powiązanych gospodarstwom domowym i firmom na terenie całego kraju. Obsługujemy ponad 2,6 mln Klientów.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku pracy, aplikuj do nas!

#wartopracowaćwEnei

Przewiń do profilu firmy