Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania antywirusowego

Systemy Informatyczne ITXON S.A.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z nowymi Klientami

  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz obsługa posprzedażowa

  • Prowadzenie prezentacji handlowych

  • Monitoring rynku celem utrzymywania przewagi konkurencyjnej

  • Raportowanie aktywności i rezultatów pracy

  • stała opieka nad klientem

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy, pasja, otwartość na ludzi

  • Dobre umiejętności negocjacyjne

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Skrupulatności i systematyczności

Mile widziane

  • Zainteresowania zagadnieniami związanymi z branżą IT będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • wynagrodzenie brutto 4000 zł + prowizja

  • stabilność zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę

  • pracę w godz. 8:00 - 16:00

  • prace w centrum miasta w klimatyzowanych pomieszczeniach

Firma Systemy Informatyczne ITXON Sp. z o.o. od 2002 nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi na rynku rozwiązań, zapewniających ochronę, bezpieczeństwo i stabilność pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów komputerowych.

Przewiń do profilu firmy