Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 08.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 07.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    - branża gastronomiczna

    Gdańsk i Katowice

    Firma LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego i kinowego. Jesteśmy producentem własnego systemu klasy ERP oraz oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych. Oferta obejmuje również usługi konsultacyjne, wdrożeniowe, serwis, a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych.

    Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna sprzedaż rozbudowanych systemów gastronomicznych, spełniający potrzeby zarówno właścicieli całych sieci, jak i pojedynczych lokali gastronomicznych.

     Zakres obowiązków:

    • sprzedaż nowoczesnego oprogramowania przeznaczonego do zarządzania różnymi typami lokali - od kawiarni i pizzerii, przez restauracje, po całe sieci gastronomiczne
    • aktywne pozyskiwanie Klientów oraz sprzedaż produktów
    • przygotowywanie prezentacji handlowych i ofert handlowych
    • informowanie Klientów o bieżącej ofercie produktowej LSI Software
    • utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami biznesowymi
    • kompleksowa obsługa posprzedażowa Klientów
    • monitorowanie i analiza tendencji rynku
    • ewidencjonowanie działań handlowych i raportowanie realizacji planów sprzedaży

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy w zespole handlowym
    • zainteresowanie technologiami IT
    • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
    • nawiązywanie i utrzymuje relacje z Klientami
    • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej
    • gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na systemie informatycznym do zarządzania restauracją
    • doświadczenie w branży gastronomicznej

    Oferujemy:

    • pracę z wiodącymi produktami gastronomicznymi firmy LSI Software
    • udział w targach / konferencjach branżowych
    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z polskim kapitałem
    • pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
    • niezbędne narzędzia pracy
    bottom