Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży oraz Obsługi Sklepu Internetowego

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Katowice

    Obowiązki:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów,
    • Aktywna sprzedaż produktów dostępnych w ofercie,
    • Podtrzymywanie relacji handlowych z Klientami,
    • Przygotowywanie ofert oraz ich prezentacja,
    • Obsługa sklepu internetowego i serwisów aukcyjnych
    • Tworzenie nowych ofert w sklepie internetowym i w serwisach aukcyjnych oraz wprowadzanie zmian,
    • Przygotowywanie fachowych i zachęcających do zakupu opisów produktów,
    • Monitorowanie sprzedaży w sklepie internetowym,
    • Monitorowanie działań konkurencji,
    • Wprowadzanie zamówień do systemu pocztowego/kurierskiego,
    • Obsługa zamówień od klientów,
    • Aktualizacja baz danych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Biegła obsługa komputera i internetu,
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność,
    • Zaangażowanie, kreatywność i szybkość w podejmowaniu działań,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Punktualność, rzetelność, dyspozycyjność,
    • Negocjowanie warunków współpracy,
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Doświadczenie w pracy w branży meblowej/oświetleniowej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników pracy wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Niezbędne narzędzia pracy potrzebne do realizacji zadań,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Dobrą atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom