Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Ostrołęka, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tygodnik Ostrołęcki to największy wydawca na terenie powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego województwa mazowieckiego oraz część koncernu medialnego Grupy Polska Press. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając portal to.com.pl skupiamy się  na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

    Specjalisty ds. sprzedaży

    Miejsce pracy: Ostrołęka

    Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy! Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej i pewnej siebie, znającej rynek oraz klientów z podległego terenu. Człowieka kreatywnego, który potrafi zaproponować własne rozwiązania dotyczące budowy wizerunku, sprzedać je i zrealizować. Plusem będzie posiadane doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych rozwiązań reklamowych w obszarze internetowym.

    Jakie zadania do realizacji otrzymasz?

    Będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż rozwiązań Polska Press Grupy, a w spełnieniu tego celu będą konieczne:

    • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
    • realizacja kampanii reklamowych zleconych przez obsługiwanych klientów w tym m.in. Internet, mobile, produkcje wideo oraz social media,
    • realizacja budżetu sprzedażowego i niestandardowych projektów sprzedażowych.

    Czego oczekujemy?

    • doświadczenia w sprzedaży,
    • umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych,
    • samodzielności w zakresie realizacji zadań oraz umiejętności współpracy,
    • wysokiej orientacji na osiąganie celu, konsekwencji w działaniu, kreatywności.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • stałe godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym (wolne weekendy, pracę od poniedziałku do piątku),
    • wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży,
    • atrakcyjne świadczenia w ramach ZFŚS oraz możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karta sportowa oraz zdrowotna),
    • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań,
    • narzędzia pracy: telefon, laptop,
    • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży.

    Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Zapraszamy do zapoznania się  z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.