Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-06-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Specol Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów szerokiej gamy środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i specyfików naftowych dla motoryzacji i przemysłu. Firma powstała i działa na rynku od 2002 roku.
    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    Osoba zatrudniona na stanowisku pracy będzie odpowiedzialna:

    • bieżąca obsługa klientów oddziału firmy
    • wystawianie faktur sprzedaży, wprowadzanie do systemu faktur kosztowych oraz zakupowych
    • prowadzenie kasy gotówkowej firmy
    • obsługa składu podatkowego
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych w firmie
    • wykonywanie bieżących poleceń zarządu mających na celu sprawne funkcjonowanie firmy

    WYMAGANIA:

    • min. wykształcenie średnie
    • bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft Office
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziana znajomość programu ERP XL

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.