Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

KLGS Spółka z o.o.

  • Pcim 1512, Pcim (pow. myślenicki)
    Pcim (pow. myślenicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

1512

Pcim (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień od klienta i potwierdzanie zamówień klientowi

  • fakturowanie dostaw do klienta

  • przygotowanie planu sprzedażowego

  • podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz nadzór nad ich realizacją

  • aktualizacja ofert dla klientów detali w produkcji seryjnej

  • dostęp do portali klientów w zakresie obsługi i realizacji zamówień, kart wyników klienta

  • opracowywanie i ustalanie budżetów sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • wymagany bardzo dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość procedur sprzedażowych oraz zasad obiegu dokumentów

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność, systematyczność, zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • bardzo dobre warunki pracy

  • pracę nad ciekawymi projektami dla klientów o rozpoznawalnej marce

  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia

  • dodatkowe benefity pozapłacowe (np. vouchery na basen, kino, kręgle)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych m.in. poprzez szkolenia

O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą technicznych detali z tworzyw sztucznych dla klientów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, sprzętu gospodarstwa domowego, kolejowej, budowlanej i motoryzacyjnej.

Zajmujemy się obsługą całego procesu produkcyjnego.