Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży PGE

ECB Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin, Brodnica

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej dla klientów z sektora B2B.

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możliwości).

  • Doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną i dystrybucją energii. (produkty poboczne)

  • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży

  • Posiadasz umiejętność organizowania własnego czasu pracy.

  • Podejmujesz inicjatywę i angażujesz się w powierzane zadania.

  • Jesteś efektywny w samodzielnym pozyskiwaniu klientów

  • Masz wysoką motywację do działania oraz nastawienie na sukces

  • Nie brak Ci umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych oraz finalizowania umów

  • Znasz branżę obrotu energii - dodatkowy atut!

To oferujemy

  • Stabilne zasady współpracy.

  • Wieloskładnikowy system wynagrodzeń oparty o najbardziej atrakcyjne prowizje i premie na rynku.

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych.

  • Współpracę z jedną z największą firmą w sektorze obrotu i produkcji energii.

  • Możliwości awansu w strukturach sprzedażowych.

  • Dodatkowo narzędzia motywacyjne za najlepsze wyniki sprzedażowe.

  • Pełny zakres szkoleń z produktów oferowanych przez firmę.

  • Wsparcie w sprzedaży menedżera ECB Polska Sp. z o.o. oraz koordynatora PGE

  • Wsparcie merytoryczne i praktyczne ze strony wyspecjalizowanej kadry backoffice.

  • Dostęp do zaawansowanego systemu CRM - profesjonalny system informatyczny do zarządzania bazą klientów.

  • Udział w cyklicznych konkursach sprzedażowych organizowanych przez ECB Polska Sp. z o.o. gdzie szansą jest zdobycie dodatkowych środków pieniężnych oraz wycieczek zagranicznych.

  • Uczestnictwo w imprezach sprzedażowych organizowanych w kraju.

  • Materiały marketingowe.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Przedłużenia umów - przekażemy Ci naszych klientów do realizacji utrzymań

ECB Polska Sp. z o.o.

ECB Polska Sp. z o.o. to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem, lider w branży energetycznej posiadający kilkanaście tysięcy klientów którym skutecznie pomogliśmy oszczędzić na energii elektrycznej, świadcząca kompleksowe usługi doradcze na rynku energetycznym. Dzięki strategicznej współpracy z PGE Obrót S.A. jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom innowacyjne produkty na terenie całego kraju, poszukujemy odważnych, pracowitych partnerów gotowych do pracy w sieci partnerskiej PGE Obrót S.A. Oferujemy możliwości zbudowania własnego , stabilnego biznesu opartego o najlepsze indywidualne warunki. Proponujemy współpracę w stabilnej, największej firmie z wieloma nagrodami. Dynamicznie rozwijamy się w sektorze energii elektrycznej. W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PGE OBRÓT S.A.

(POSZUKUJEMY WYŁĄCZNIE OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY SPRZEDAŻY ENERGII)

Przewiń do profilu firmy