Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

MAGENTA VISION POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

MAGENTA VISION POLSKA SP. Z O.O.

Puławska 34

Piaseczno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów, oraz budowanie relacji z obecnymi klientami
  • Negocjowanie warunków sprzedaży
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych, tworzenie ofert
  • Opieka po sprzedażowa nad klientami
  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia ( podstawa + premia)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop oraz telefon komórkowy, samochód służbowy po okresie wdrożenia)
  • Jasna i przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych
  • Pakiet medyczny

O nas

Magenta Vision Polska Sp. z o.o jest wiodącą firmą działającą od 2007 roku w branży poligraficznej. Jesteśmy producentem farb oraz atramentów poligraficznych, jak również autoryzowanym partnerem czołowych producentów maszyn wielkoformatowych, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych klientów.

Specjalista ds. sprzedaży, Puławska 34, Piaseczno