Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Piła, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
    ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

     Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Piła

    Główne zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie ze standardami firmy
    • Bieżąca analiza wyników i potencjału sprzedaży
    • Budowanie struktur agencyjnych
    • Zarządzanie zespołem agentów ubezpieczeniowych
    • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych
    • Kontrola jakości zawieranych umów ubezpieczenia
    • Motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów
    • Raportowanie wyników sprzedaży i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • Bezpośredni kontakt z agentami ubezpieczeniowymi – wizyty w terenie

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie: średnie
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeniowej
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Osobowości menedżera, umiejętności motywowania do pracy w terenie, planowania sprzedaży oraz monitorowania realizacji celów
    • Kreatywności i dynamiki w działaniu
    • Konsekwencji w dążeniu do celu
    • Chęci doskonalenia się
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym i wymianę najlepszych praktyk
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • Szkolenia merytoryczne i nowoczesne narzędzia pracy
    • Samodzielność i ciągły rozwój zawodowy
    • Bogaty pakiet socjalny w postaci m.in. Lux Med-u, karty OK System, dofinansowania do wypoczynku

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych – Concordia Polska TUW, z siedzibą przy ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.