Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HEWEA sp. z o.o. jest polską firmą z centralą w Bykowie k/Wrocławia. Od 30 lat działamy w branży samochodów użytkowych. Jako wyłączny importer sprowadzamy produkty renomowanych światowych producentów, dzięki czemu jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców ciężkich żurawi hydraulicznych, siłowników hydraulicznych i urządzeń hakowych, a także liderem sprzedaży elementów nadwozi.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

    Region: woj. podlaskie

    Obowiązki:

    • współpraca i kontakt z obecnymi klientami biznesowymi;
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;
    • realizacja planów sprzedażowych;
    • bieżące monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży;
    • raportowanie prowadzonych działań i osiągniętych wyników.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie min średnie, preferowane techniczne;
    • umiejętność identyfikowania obecnych i przyszłych potrzeb klientów;
    • dobra organizacja pracy własnej , zaangażowanie i samodzielność w działaniu;
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
    • obsługa programów MS Word i Excel;
    • prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie sprzedażowe w branży technicznej;
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
    • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej;
    • znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • cykl szkoleń produktowych;
    • atrakcyjne wynagrodzenie premiujące osiągnięte wyniki;
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając w „Aplikuj Teraz”.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HEWEA sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HEWEA sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.