Specjalista ds. Sprzedaży - Poligrafia

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-11
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-02-10)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DRUKARNIA WL SP. Z O.O.

    Drukarnia WL- http://www.wl.gda.pl/ istnieje na rynku od 1997 roku, specjalizuję się w produkcji opakowań i reklamie dla przemysłu; farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu w Gdańsku :

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: 006

    Obowiązki:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Utrzymywanie relacji z klientami,
    • Realizacja strategii sprzedażowej,
    • Tworzenie produktu wraz z klientem,
    • Przygotowanie ofert, prezentacji,
    • Doradztwo techniczne z zakresu produktów,
    • Współpraca z działem marketingu, produkcji oraz księgowości,
    • Raportowanie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży poligraficznej,
    • Doświadczenie w doradztwie technicznym,
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • Energia, samodzielność, pozytywne nastawienie,
    • Chęć wdrażania nowych rozwiązań,
    • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną prowizję przy wykonaniu planu sprzedażowego,
    • Pracę z markami rozpoznawalnymi w kraju oraz na świecie,
    • Szkolenia, udział w konferencjach specjalistycznych, targach i event’ach na terenie Polski i Europy,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy, system CRM)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DRUKARNIA WL SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsk zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest DRUKARNIA WL SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsk przy ul. Elbląska 68 C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.