Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rynek działania: Zachodnia i centralna Polska

  • Aktywny prospecting

  • Wypracowywanie świadomości potrzeb klientów

  • Docieranie do różnych grup interesariuszy w organizacji

  • Negocjacje

  • Praca na długotrwałych, profesjonalnych relacjach

  • Raportowanie wyników

  • Udział w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Huntera, potrafiącego samodzielnie budować swoją bazę prospectingową

  • Osoby z doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań do klientów z firm transportowych (wysokie umiejętności w obszarze sprzedaży doradczej)

  • Handlowca z wysoką umiejętnością wypracowywania potrzeb u klientów B2B (klienci mją niską świadomość rozwiązań!)

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie energetycznym oraz możliwości rozwoju na managera zespołu

  • dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę i bardzo motywujące premie wynikowe

  • szkolenia wstępne i rzetelny program wdrożenia,

  • niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon).

  • Wybranych kandydatów zaprosimy najpierw na rozmowę on-line, a następnie na spotkanie, podczas którego wykorzystamy elementy assement center.

SELLWISE Szymon Negacz

Naszym Klientem jest jeden z liderów na rynku, oferujący kompleksowe rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw na bazie ekologicznych paliw. Od ponad 20 lat rozwija swoją sieć dystrybucyjną będąc członkiem międzynarodowej grupy kapitałowej. Firma aktywnie inwestuje w różne obszary przemysłu energetycznego, od produkcji i dystrybucji aż po dostawy.

Rozbudowa zespołu sprzedaży to konsekwentna polityka Naszego Klienta w zakresie wzmacniania swojej pozycji rynkowej. Firma stworzyła także innowacyjne rozwiązanie dla firm transportowych, którego sprzedaż ma rozbudowywać nowy pracownik. Jeśli jesteś typem sprzedawcy huntera, jesteś osobą silnie zorientowaną na realizację celów, a dodatkowo cechuje Cię przebojowość, kreatywność i wysokie kompetencje sprzedażowe – to znaczy, że czytasz dobre ogłoszenie

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy