Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Pomp Ciepła - Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej struktury handlowej w spółkach należących do Grupy KLIMA-THERM, do wzmocnienia istniejącego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Sprzedaży Pomp Ciepła
    - Product Manager
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Rozwijanie sprzedaży pomp ciepła posiadanych w ofercie firmy, poprzez budowę sieci dystrybucyjnej i w oparciu o istniejących i nowych klientów
    • Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;
    • Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych
    • Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie pomp ciepła we współpracy z działem projektowym;
    • Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
    • Koordynacja procesu realizacji zamówień
    • Udział w prowadzeniu szkoleń produktowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe, techniczne
    • Doświadczenie w sprzedaży podobnych urządzeń w branży grzewczej
    • Potwierdzona skuteczność handlowa
    • Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
    • Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiej prezentacji siebie i produktu, umiej samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży)
    • Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy (praca odbywa się w zadaniowym czasie pracy)
    • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym + prowizja kwartalna zależna od wyników realizacji budżetu
    • Wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy
    • Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód marki Toyota z możliwością wykorzystania do celów prywatnych; laptop, telefon komórkowy, dostęp do nowocześnie wyposażonego biura)
    • Stały dostęp do wiedzy technicznej- Akademia KLIMA-THERM i inżynierowie na miejscu
    • Zagraniczne wyjazdy motywacyjne
    • Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników
    • Systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste
    • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego
    • Karty sportowe Benefit Systems

    Aplikacje (CV i port folio z Klauzulą o Ochronie Danych Osobowych) proszę wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Zachęcamy absolwentów studiów technicznych do składania aplikacji.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, oferty nadesłane w procesie rekrutacji, po zakończeniu projektu zostaną zniszczone.