Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży POS

BOXInterior Design & BuildO firmie

  • Szyszkowa 35/37
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

BOXInterior Design & Build

Szyszkowa 35/37

Warszawa

BOXINTERIOR design & build. Zajmujemy się projektowaniem i adaptacją wnętrz lokali komercyjnych, w tym mebli handlowych i materiałów POS. Pracujemy m.in. dla Estee Lauder, Kontigo, Sephora, Cosmo Group.

www.boxinterior.eu

Opis stanowiska:

  • sprzedaż materiałów POS na rynku krajowym i zagranicznym,
  • rozbudowa portfela klientów,
  • analiza potrzeb rynku,
  • koordynacja projektów w obrębie posiadanego portfela klientów,
  • spotkania z klientami, prezentacja oferty produktowej.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży produktów i / lub usług,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyspozycyjności – wyjazdy krajowe i zagraniczne,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomość branży POSM oraz procesów technologicznych z zakresu obróbki tworzyw sztucznych, drewna czy metalu będzie dodatkowy atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  • pakiet szkoleń,  pakiet medyczny,
  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji,
  • realizację ciekawych projektów i możliwość poszerzenia doświadczenia w pracy z międzynarodowymi klientami,
  • pracę w miłej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy