Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym. Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

ZADANIA:

Osoba na tym stanowisku dołączy do Działu Sprzedaży. Do jej zadań będzie wspieranie zespołu we współpracy z kluczowymi klientami w dedykowanych kanałach sprzedaży, w szczególności przygotowywanie prezentacji oraz raportów i analiz sprzedażowych, w tym analiz danych odsprzedażowych, promocji, rynku i konkurencji.

OCZEKIWANIA:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe w pracy na podobnym stanowisku; mile widziane w branży FMCG
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność i orientacja na pracę zespołową
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy i dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze sprzedaży – poszukujemy przyszłego Menedżera ds. Zarządzania Kluczowymi Klientami (Key Account Manager)

OFERTA NIVEA:

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie NNW, PPE, kafeteria MyBenefit z kartą Multisport, Przedszkole NIVEA i inne)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
SPRZEDAŻ
NIVEA POLSKA, POZNAŃ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy