Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. sprzedaży

INFORMER MED SP. Z O.O.O firmie

  • Winogrady 118, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INFORMER MED SP. Z O.O.

Winogrady 118

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • praca stacjonarna w biurze w Poznaniu

  • aktywna sprzedaż produktów medycznych na polskim rynku,

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,

  • bieżąca obsługa zamówień napływających z sklepu internetowego

  • posprzedażowa opieka nad klientami,

  • analiza i raportowanie wyników sprzedażowych,

  • współpraca merytoryczna i formalna z pozostałymi działami firmy,

  • budowanie i dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży,

  • posiadanie autentycznej determinacji do osiągania celów

  • ukierunkowanie na cel i wynik oraz skuteczność w działaniu

  • reprezentowanie wysokiej kultury osobistej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę, dającą satysfakcję oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia wdrożeniowe w celu łatwego i szybkiego osiągnięcia odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności niezbędnych do realizacji powierzonych zadań,

  • specjalistyczne szkolenia mające na celu ciągły rozwój kompetencji zawodowych,

  • współpracę z międzynarodowymi liderami w zakresie najnowszych technologii medycznych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w profesjonalnej i stabilnej finansowo firmie,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • możliwości awansu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe wysokie premie uzależnione od efektów pracy

  • dodatkowe benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma Informer Med działa od 1998 roku na rynku sprzętu medycznego w Polsce i zagranicą. Jest producentem oraz wyłącznym przedstawicielem wiodących światowych marek sprzętu i technologii medycznych oraz materiałów eksploatacyjnych w obszarach endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji oraz rozwiązań IT.

750 - tyle szpitali obsługujemy w Polsce

30 - do tylu krajów dystrybuujemy produkty

23 - tyle lat istniejemy na rynku

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami na podstawie otrzymanych zgłoszeń.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.