Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

PLC Doradztwo InformatyczneO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji

  • prowadzenie projektów i kompleksowa obsługa klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prezentacja rozwiązań z portfolio firmy u klienta

  • poszerzanie własnej wiedzy na temat oferowanych rozwiązań

  • organizacja lub współorganizacja warsztatów, szkoleń i konferencji dla klientów

Nasze wymagania

  • gotowości do podejmowania nowych wyzwań

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu, odpowiedzialności

  • umiejętności budowania relacji z klientem

  • pracowitości i zaangażowania w powierzone obowiązki

  • umiejętności pracy w zespole

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel

  • prawa jazdy kat. B

  • wykształcenia średniego lub wyższego

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień z dziedziny IT będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w godzinach od 8 do 16, wolne weekendy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w przyjaznej atmosferze, wsparcie zespołu przy każdym projekcie

  • rozwój zawodowy, zdobywanie kompetencji, poszerzanie wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań i technologii IT

  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizję od sprzedaży bez górnego limitu

PLC Doradztwo Informatyczne

PLC Doradztwo Informatyczne – działamy w branży IT od 2006 roku – specjalizujemy się w budowie rozwiązań wysokiej dostępności opartych o serwery, macierze i systemy backupu.

Naszą strategię rozwoju opieramy na współpracy ze zdolnymi, ambitnymi i kreatywnymi ludźmi.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy lub współpracy handlowej na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży

Przewiń do profilu firmy