Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych

  • Analizę potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z obecnymi i przyszłymi klientami firmy

  • Realizację planów sprzedażowych i jakościowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i/lub w obsłudze Klienta

  • Nastawienie na cele i wysoką motywację do pracy

  • Orientacja na Klienta i jego potrzeby

  • Systematyczność, rzetelność i dokładność

  • Wysoka kultura osobista oraz kultura słowa

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • podnoszenie kwalifikacji w oparciu o cykl specjalistycznych szkoleń

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Przewiń do profilu firmy