Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Hyla PolandO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami

  • Dbałość o realizację standardów jakościowych

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i dyspozycyjność

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Wysoka kultura osobista

  • Nienaganny wygląd i miła aparycja

  • Prawo jazdy kat. B

Hyla Poland

W związku z rozwojem oraz wzrostem zapotrzebowania na nasze produkty poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy