Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

PBSG S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami biznesowym w zakresie sprzedaży usług konsultingowych i szkoleniowych dot. bezpieczeństwa informacji i danych osobowych, zarządzania usługami IT, zarządzania ryzykiem, zarządzania ciągłością działania.

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i planowanie aktywności wobec klientów.

  • Rozwijanie i utrzymywanie bazy Klientów.

  • Profesjonalny dobór rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami.

  • Wspomaganie działu marketingu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (kierunki ścisłe, ekonomiczne lub związane z zarządzaniem).

  • Umiejętności analizowania potrzeb biznesowych.

  • Umiejętności komunikacyjnych umożliwiające swobodny kontakt telefoniczny i mailowy.

  • Dobrej znajomości pakietu programów Microsoft Office.

  • Wychodzenia z własną inicjatywą, umiejętności rozwiązywania problemów, słuchania.

  • Pozytywnego nastawienia oraz motywacji do realizacji zadań.

  • Skrupulatności i dokładności, które zapewniają jakość w realizacji powierzonych zadań.

  • Samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych.

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Znajomość narzędzi typu CRM będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień w zakresie zarządzania (np. ITSM, BCM, ITIL, ERM, RODO).

To oferujemy

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Codzienną styczność z nowymi technologiami, procesami i prężnie rozwijającym się marketingiem.

  • Dobrą organizację pracy i narzędzia do jej wykonywania.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół ludzi z doświadczeniem w obszarze zarządzania.

  • Prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Poznania.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • okazjonalne bony podarunkowe

PBSG S.A.

PBSG S.A. specjalizuje się w usługach doradczo-konsultingowych w obszarze bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa IT i ciągłości działania.

Przewiń do profilu firmy