Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Ecco Holiday Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż imprez i usług turystycznych w kontakcie mailowym i telefonicznym z Klientem.

  • tworzenie oferty indywidualnie dopasowanej do potrzeb Klienta z wykorzystaniem dostępnych narzędzi sprzedażowych

  • znajomość i sprzedaż aktualnie dostępnych ofert ubezpieczeń indywidualnych

  • obsługa mailowa i telefoniczna pracowników/właścicieli biur podróży w zakresie wsparcia sprzedażowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (wyższe kierunkowe mile widziane)

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Windows, MS Word/Excel, poczta elektroniczna

  • gotowość do szkoleń i sporadycznych wyjazdów

  • umiejętność pracy w zespole

  • zainteresowanie turystyką

  • dyspozycyjność na pełny etat, praca również w weekendy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • przedmiotowe szkolenie

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + prowizja)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • wyjazdy zagraniczne w ramach study-tour

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • ubezpieczenie grupowe

Ecco Holiday jest jednym z czołowych polskich touroperatorów. Od 2002 roku zajmujemy się organizacją wakacji zagranicznych na najpiękniejszych plażach między innymi Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Malty i Cypru. W naszej ofercie znaleźć można także propozycje na urlop w Polsce w ośrodkach położonych w górach i nad morzem. Pod marką Ecco Travel oferujemy programy objazdowe m.in. po Jordanii, Izraelu, Chinach, Japonii, Tajlandii, Indiach, Emiratach Arabskich, Meksyku i na Kubie. Jesteśmy silną i stabilną polską spółką. Bierzemy udział w programie Transparentny Touroperator i udostępniamy dane finansowe. Posiadamy jeden z najwyższych ratingów AA+ i zajmujemy wysokie pozycje w rankingu największych polskich organizatorów turystyki, dzięki czemu jesteśmy uznani za jedno z najbezpieczniejszych biur podróży w Polsce. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, dla których Ecco Holiday jest połączeniem pracy i pasji, jaką jest podróżowanie. Dzięki temu posiadamy praktyczną wiedzę w zakresie organizacji wakacji pobytowych i programów objazdowych. Nasze doświadczenie i kontakty z kontrahentami na wielu kontynentach umożliwiają nam wprowadzenie do oferty wyjazdów niemal do każdego miejsca na Ziemi. Każdego dnia kilkadziesiąt osób pracuje na tym, aby ktoś inny w tym samym czasie mógł spokojnie wypoczywać i zwiedzać świat. Daje nam to wielką satysfakcję, ale wiąże się też z ogromną odpowiedzialnością, bo wakacje żyją we wspomnieniach o wiele dłużej niż 7 dni.

Przewiń do profilu firmy