Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

G Data Software Sp. z o.o.

  • Bułgarska 65A, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bułgarska 65A

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów

  • Rozwój sprzedaży u aktualnych partnerów firmy

  • Aktywny kontakt z klientami firmy

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Praca w systemie CRM

  • Realizowanie KPI

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą zorientowaną na cel i konsekwentnie do niego dążysz.

  • Masz doświadczenie w sprzedaży do partnerów handlowych lub B2B.

  • Czujesz się swobodnie w sprzedaży i pracy z telefonem.

  • Masz dużo zapału do pracy i lubisz rozwijać swoje kompetencje.

  • Jeśli ponadto znasz branżę IT – to znaczy, że powinniśmy porozmawiać

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pracę w nowoczesnej, technologicznej firmie w branży Cyber Security z bardzo dużym potencjałem

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania

  • Szkolenia wstępne i systematyczne warsztaty podnoszące kompetencje

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (min. Karta Multisport, dofinansowanie ubezpieczenia medycznego, premie świąteczne, dodatki do urlopu)

O nas

Firma G DATA Software od ponad 35 lat dostarcza wysoko zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Produkty G DATA są stale poddawane niezależnym testom i nagradzane za swoje osiągnięcia, dzięki temu mamy pewność, że dajemy klientom najlepsze rozwiązania w zależności od ich potrzeb.

Rozwój firmy jest dla nas niezwykle ważny, dlatego poszukujemy ambitnej, sumiennej i nastawionej na rozwój osoby na stanowisko w jednym z naszych działów w Polsce. Poznajmy się!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Tekst klauzuli umieszczonej poniżej proszę skopiować do CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez G DATA z siedzibą w Szczecinku 78-400 ul. Warcisława IV 2 moich danych osobowych, zawartych w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez G DATA z siedzibą w Szczecinku 78-400 ul. Warcisława IV 2 moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.