Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Grupa Progres

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych firmy (dystrybutorzy, centrale firm) w tym prowadzenie negocjacji z klientami

  • współpraca i opieka nad partnerami firmy

  • przygotowywanie korespondencji handlowej dot. wycen oraz umów

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych

  • stała współpraca z działami: handlowym, marketingu, wsparcia technicznego

  • sporadyczne wyjazdy służbowe do klientów

Wymagania pracodawcy

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku handlowym

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej poparte wynikami (sprzedaż B2B) – warunek konieczny

  • zainteresowanie obszarem IT (mile widziane znajomość oprogramowania antywirusowego)

  • umiejętność pracy na wskaźnikach

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę lub B2B

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie – podstawa + premia miesięczna

  • praca od poniedziałku do piątku

  • pakiet benefitów ( m.in: dofinansowanie do karty Multisport, urlopów wypoczynkowych, szkolenia, ubezpieczenie medyczne, premie świąteczne)

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy