Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BM MEDIA - WYDAWNICTWO BRANŻOWE BEATA KAŹMIERCZAK

    Miejsce pracy: Poznań

    Jesteś osobą pogodną? Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i lubisz z nimi rozmawiać? Ta oferta jest dla Ciebie!

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Doświadczenia w sprzedaży reklam lub telesprzedaży
    • Komunikatywności i kreatywności
    • Zaangażowania i pozytywnego myślenia
    • Chęci rozwoju umiejętności sprzedażowych

    Główne obowiązki:

    • Sprzedaż poprzez kontakt telefoniczny oraz osobisty
    • Doradzanie klientom w zakresie najlepszego rozwiązania
    • Negocjowanie umów handlowych i przygotowanie ofert
    • Budowanie pozytywnych oraz trwałych relacji z klientami

    Proponujemy:

    • Umowę o pracę (praca biurowa)
    • Stałe godziny pracy (od 8:00 do 16:00), praca w centrum Poznania
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa oraz prowizja)
    • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BM Media Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak z siedzibą w Poznaniu przy ul. Plac Andersa 7 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wydawnictwo Branżowe Beata Kaźmierczak danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.