Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

PORTEL autoryzowany przedstawiciel Plus i Cyfrowy Polsat

3 5006 000 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Portel Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej PLUS i Cyfrowego Polsatu poszukuje do C.H. M1, King Cross Marcelin

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu w Punkcie Sprzedaży
  • Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego
  • Realizacja  indywidualnych celów sprzedażowych w oparciu o wysoką jakość obsługi klienta
  • Budowanie długotrwałej relacji z klientami
  • Utrzymanie standardów handlowych
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania:

  • Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań
  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania
  • Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

Ogłoszenie archiwalne