Ta oferta pracy jest nieaktualna od 507 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 25.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Asistnet Work Group wierzymy w ludzi. Od 26 lat tworzymy polski rynek outsourcingu wspierając naszych klientów, a kandydatom pomagając w budowaniu ich kariery. Szukamy ludzi, którzy tak jak my, chcą się rozwijać i tworzyć nową wartość dodaną na rynku pracy tymczasowej w Polsce.

    Aktualnie do naszego zespołu w poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTY ds. SPRZEDAŻY

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Nawiązywanie pozytywnych relacji z Klientami w rejonie,
    • Umawianie i prowadzenie spotkań z Klientami,
    • Sprzedaż i promowanie usługi pracy tymczasowej,
    • Obsługa stałych Klientów ( doradztwo, koordynacja współpracy),
    • Współpraca z działem rekrutacji,

    Oczekujemy:

    • Chęci do pracy,
    • Wykształcenie wyższe, min. licencjat,
    • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • Dobrej organizacji pracy,
    • Prawo jazdy kat. B,

    Na powyższym stanowisku oferujemy:

    • Pracę w ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Współpracę z największymi i najlepszymi firmami w Polsce,
    • Możliwość rozwoju i jasna ścieżka kariery,
    • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie,
    • Umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy),
    • System szkoleń wewnętrznych,
    • Możliwość rozwoju i awansu,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Atrakcyjny system prowizyjny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)